Cs-Grójec

Cs-Grojec[FFA]@OwnServer.pl 91.203.223.58:27221

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2013-01-02 22:03:14

noxiuse

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-01-02
Posty: 1
Punktów :   

Niesłuszny ban

Dnia 02.01.2013 roku o godzinie 21:42 otrzymałem niesłusznego bana. Powodem  zaistniałej sytuacji było rzekome posiadanie prze mnie aima. Jest to niedorzeczne gdyż ja jako wieloletni gracz posiadam umiejętności strzeleckie na poziomie o wiele wyższym niż ten reprezentowany na waszym serwerze. Poza tym może wam się wydawać , że niektóre moje akcje są dziwne , ale upewniam was , że jest to spowodowane przez serwer , który jest potwornie zlagowany (to również sugestia co należy z nim zrobić). Bana otrzymałem od niejakiego BORO WSP . Mój nick to brykiety brykiety. Domagam się odbanowania , przeprosin i ukarania tegoż admina w postaci utracenia pełnionej funkcji. Mam nadzieje , że ten przekaz jest dla was jasny gdyż prościej nie byłem w stanie go napisać.
                                                                                                           
                                                                                                         Pozdrawiam
                                                                                                            Noxiuse

Ostatnio edytowany przez noxiuse (2013-01-02 22:04:57)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.eps2011.pun.pl www.diamondcraft.pun.pl www.pokirena.pun.pl www.biologiaup.pun.pl www.gila1b.pun.pl